top of page

27.11.2022

V neděli 27.listopadu organizujeme společně s obecním úřadem Mukařov a ostaními spolky Rozsvícení vánočního stromu. Přijďte se potkat po roční odmlce díky Covidu a dát si svařáček na zahřátí a klobásku do bříška. Více informací na přiložené pozvánce. Těšíme se na viděnou.

Hasiči Mukařov

13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V sobotu 16.9.2023 jsme po několika letech obnovili praktický výcvik jednotek obcí okrsku č.5. Zázemí celého dne bylo u nás v Mukařově a jednotky postupně objížděli přilehlé obce, kde prakticky ověřov

První sobotu v září jsme se již tradičně zúčastnili Memoriálu Míly Dlabače v Tehovci. V letošním roce jsme postavili dva týmy. První tým z důvodu technické závady na stříkačce obsadil místo 10. a druh

První červnová sobota již tradičně patří v Mukařově dětem. Na zdejším fotbalovém hřišti jsme uspořádali další úspěšný ročník akce Dětský den s hasiči. Po covidové přestávce jsme měli čest přivítat neu

bottom of page