2.10.2021 - ZPV Tehovec

Týden po orienťáku v Třemblatech nás čekal 2.10.2021 klasický závod požárnické všestranosti v Tehovci. Na tuto soutěž jezdíme každoročně, a tak jsme vyrazili s hlídkou mladších a dvěma hlídkami starších. Po namlsání z předchozího víkendu byla atmosféra skvělá. Výborné občerstvení v podobě bagety a několika koláčků přišlo všem vhod, hlavně po doběhnutí. Soutěž ale provázely zdravotní obtíže v podobě nevolností a bohužel i naši soutěžící nezůstali ušetřeni zdravotních problémů. Anička statečně „doběhla“ s bolavou nohou a hned následující týden dvě z dětí "padnuly za vlast" s nachlazením. Družstvo mladších se umístilo na 6. místě z 12 a starší skončili na 8. místě ze 16.