Zásah - technická pomoc

Dne 19.2.2022 byla naše jednotka vyslána k další události způsobené velkým větrem. Jednalo se o polom stromu přes komunikaci U zelené cesty.

 

V době příjezdu na místo byl přes komunikaci padlý smrk o délce cca 20 metrů a průměru kmene 25 cm, který celkově zablokoval průjezdnost vozovky. Prvotně jsme zajistili místa zásahu, zastavila dopravu a pomocí řetězové motorové pily provedli rozřezání stromu a jeho odklizení mimo vozovku. Komunikace byla po odstranění kmenu ještě vyčištěna pomocí ručního nářadí. Poté jsme se vrátili zpět na základnu.


22 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Dne 20.března 2022 vyjížděla naše jednotka k požáru odpadu u lesa mezi obcemi Štíhlice a Vyžlovka. Jednalo se o požár malého rozsahu, kde na místě již zasahovala jednotka HZS a tak nebylo naší pomoci

Dnes 18.3.2022 byla naše jednotka vyslána k požáru střechy rodinného domu do obce Vyžlovka. Po příjezdu na místo jsme průzkumem zjistili, že se jedná o planý poplach a že kouř byl způsoben zkouškou ka

Dnes 16.března 2022 v 8:36 byl naší jednotce vyhlášen poplach na požár trafostanice v Říčanech. Po příjezdu na místo zásahu se ukázalo, že požár je již pod kontrolou jednotky HZS ze Říčan a tak jsme s