top of page

Zásah - technická pomoc

Dne 19.2.2022 byla naše jednotka vyslána k další události způsobené velkým větrem. Jednalo se o polom stromu přes komunikaci U zelené cesty.

 

V době příjezdu na místo byl přes komunikaci padlý smrk o délce cca 20 metrů a průměru kmene 25 cm, který celkově zablokoval průjezdnost vozovky. Prvotně jsme zajistili místa zásahu, zastavila dopravu a pomocí řetězové motorové pily provedli rozřezání stromu a jeho odklizení mimo vozovku. Komunikace byla po odstranění kmenu ještě vyčištěna pomocí ručního nářadí. Poté jsme se vrátili zpět na základnu.


23 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

bottom of page