top of page

Zásah - technická pomoc

Dne 19.2.2022 byla naše jednotka vyslána k další události způsobené velkým větrem. Jednalo se o polom stromu přes komunikaci U zelené cesty.

 

V době příjezdu na místo byl přes komunikaci padlý smrk o délce cca 20 metrů a průměru kmene 25 cm, který celkově zablokoval průjezdnost vozovky. Prvotně jsme zajistili místa zásahu, zastavila dopravu a pomocí řetězové motorové pily provedli rozřezání stromu a jeho odklizení mimo vozovku. Komunikace byla po odstranění kmenu ještě vyčištěna pomocí ručního nářadí. Poté jsme se vrátili zpět na základnu.


23 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K pátrání po pohřešovaném 6ti letém chlapci jsme byli povoláni do ulice K dubině v Mukařově.

K odstranění vzrostlého stromu, který vlivem silného větru spadnul přes obecní komunikaci v obci Doubravčice byla vyslána naše jednotka. Jednalo se o vzrostlý ořešák, který spadnul nad zaparkovaná voz

bottom of page