top of page

Zásah - technická pomoc

Dne 19.2.2022 byla naše jednotka vyslána k další události způsobené velkým větrem. Jednalo se o polom stromu přes komunikaci U zelené cesty.

 

V době příjezdu na místo byl přes komunikaci padlý smrk o délce cca 20 metrů a průměru kmene 25 cm, který celkově zablokoval průjezdnost vozovky. Prvotně jsme zajistili místa zásahu, zastavila dopravu a pomocí řetězové motorové pily provedli rozřezání stromu a jeho odklizení mimo vozovku. Komunikace byla po odstranění kmenu ještě vyčištěna pomocí ručního nářadí. Poté jsme se vrátili zpět na základnu.


23 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ve čtvrtek 27. března krátce po jedné hodině ranní byla naše jednotka povolána k požáru lesa v obci Kozojedy. Cesta k místu zásahu byla značně komplikovaná a zejména její poslední část pro naši techni

Dnes v noci v 1:37, jsme byli vysláni k nahlášenému požáru o oblasti mukařovského kostela. Průzkumem širšího okolí i cest směrem na Babice se však ukázalo, že se naštěstí jednalo o planý poplach a tak

bottom of page