top of page

Zásah - technická pomoc

Dne 19.2.2022 byla naše jednotka vyslána k další události způsobené velkým větrem. Jednalo se o polom stromu přes komunikaci U zelené cesty.

 

V době příjezdu na místo byl přes komunikaci padlý smrk o délce cca 20 metrů a průměru kmene 25 cm, který celkově zablokoval průjezdnost vozovky. Prvotně jsme zajistili místa zásahu, zastavila dopravu a pomocí řetězové motorové pily provedli rozřezání stromu a jeho odklizení mimo vozovku. Komunikace byla po odstranění kmenu ještě vyčištěna pomocí ručního nářadí. Poté jsme se vrátili zpět na základnu.


24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

21.6.2024 Požár strom

K drobnému zahoření větví stromu v drátech vysokého napětí jsme vyjížděli do Srbína. Na místě vylo zjištěno, že nehrozí bezprostřední nebezpečí a tak na místo byly povoláni rozvodné závody, aby situac

11.6.2024 Požár komína

K požáru komína jsme vyjížděli 11.6.2024. Nezbývalo víc, než vybrat zbytky žhavého obsahu komína a poškozeného tělesa do bezpečné vzdálenosti mimo kotelnu a místo přenechat majitelce k objednání odbor

11.3.2023 Požár Babice

V pondělí ve večerních hodinách jsme byli povoláni k nahlášenému požáru mezi obcemi Babice a Doubek. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dohořívající hromadu páleného klestí pravděpodob

Comments


bottom of page