top of page

Zásah - požár Mukařov

V neděli 13.3.2022 těsně před půlnocí byla naše jednotka vyslána k požáru dřeva a kompostéru v obci Mukařov.

 

Na místě jsme byli 4 minuty po vyhlášení poplachu jednotce, což pomohlo v podchycení požáru v zamezení jeho dalšímu rychlému šíření na okolní stromy a budovy. Na místo se dostavila rovněž jednotka HZS Říčany společně s PČR,. Tímto výjezdem byl zakončen náročný víkend, během kterého jsme vyjížděli celkem třikrát, v noci a tak toho členové jednotky moc nenaspali.

168 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

21.6.2024 Požár strom

K drobnému zahoření větví stromu v drátech vysokého napětí jsme vyjížděli do Srbína. Na místě vylo zjištěno, že nehrozí bezprostřední nebezpečí a tak na místo byly povoláni rozvodné závody, aby situac

11.6.2024 Požár komína

K požáru komína jsme vyjížděli 11.6.2024. Nezbývalo víc, než vybrat zbytky žhavého obsahu komína a poškozeného tělesa do bezpečné vzdálenosti mimo kotelnu a místo přenechat majitelce k objednání odbor

11.3.2023 Požár Babice

V pondělí ve večerních hodinách jsme byli povoláni k nahlášenému požáru mezi obcemi Babice a Doubek. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dohořívající hromadu páleného klestí pravděpodob

Comments


bottom of page