top of page

Zásah - požár Mukařov

V neděli 13.3.2022 těsně před půlnocí byla naše jednotka vyslána k požáru dřeva a kompostéru v obci Mukařov.

 

Na místě jsme byli 4 minuty po vyhlášení poplachu jednotce, což pomohlo v podchycení požáru v zamezení jeho dalšímu rychlému šíření na okolní stromy a budovy. Na místo se dostavila rovněž jednotka HZS Říčany společně s PČR,. Tímto výjezdem byl zakončen náročný víkend, během kterého jsme vyjížděli celkem třikrát, v noci a tak toho členové jednotky moc nenaspali.

151 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ve čtvrtek 27. března krátce po jedné hodině ranní byla naše jednotka povolána k požáru lesa v obci Kozojedy. Cesta k místu zásahu byla značně komplikovaná a zejména její poslední část pro naši techni

Dnes v noci v 1:37, jsme byli vysláni k nahlášenému požáru o oblasti mukařovského kostela. Průzkumem širšího okolí i cest směrem na Babice se však ukázalo, že se naštěstí jednalo o planý poplach a tak

bottom of page