top of page

Zásah - požár Mukařov

V neděli 13.3.2022 těsně před půlnocí byla naše jednotka vyslána k požáru dřeva a kompostéru v obci Mukařov.

 

Na místě jsme byli 4 minuty po vyhlášení poplachu jednotce, což pomohlo v podchycení požáru v zamezení jeho dalšímu rychlému šíření na okolní stromy a budovy. Na místo se dostavila rovněž jednotka HZS Říčany společně s PČR,. Tímto výjezdem byl zakončen náročný víkend, během kterého jsme vyjížděli celkem třikrát, v noci a tak toho členové jednotky moc nenaspali.

67 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K pátrání po pohřešovaném 6ti letém chlapci jsme byli povoláni do ulice K dubině v Mukařově.

K odstranění vzrostlého stromu, který vlivem silného větru spadnul přes obecní komunikaci v obci Doubravčice byla vyslána naše jednotka. Jednalo se o vzrostlý ořešák, který spadnul nad zaparkovaná voz

bottom of page