Zásah 2.9.2020 - požár Říčany

Jednotka byla povolána do Říčan k požáru skautské klubovny. Celý zásah probíhal v dýchací technice. Naším úkolem byly hasební práce v hlavní místnosti dřevěné klubovny. Po provedené lokalizaci jsme prováděli rozebírání konstrukcí a dohašování až do úplné likvidace.

K pátrání po pohřešovaném 6ti letém chlapci jsme byli povoláni do ulice K dubině v Mukařově.

K odstranění vzrostlého stromu, který vlivem silného větru spadnul přes obecní komunikaci v obci Doubravčice byla vyslána naše jednotka. Jednalo se o vzrostlý ořešák, který spadnul nad zaparkovaná voz

K požáru lesa byla vyslána naše jednotka do obce Louňovice. Průzkumem nebyl požár potvrzen a tak jsme se bez další činnosti vrátili zpět na základnu.