top of page

6.5.2023 Okrsková soutěž

První sobotu v květnu jsme spolupořádali hasičskou soutěž okrsku č.5. Soutěžilo se v v disciplíně požární útok.

 

Soutěže se zúčastnila družstva z Babic, Doubku, Tehovce, Jevan, Všestar, Klokočné a Mukařova. Soutěžilo se v kategoriích muži/ženy/mladší/starší. Mukařov jsme reprezentovali dvěma družstvy mužů (mladší a starší). A jak to dopadnulo ? Mladší družstvo vybojovalo 3.místo a družstvo starších se až na druhý pokus podařilo vybojovat 1.místo. Bohužel při prvním pokusu, který nebyl dokončen se nám poškodila motorová stříkačka a tak jsme pokračovali s vypůjčenou od družstva z Jevan - Děkujeme!
36 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

O víkendu 14.-15.10.2023 se členové jednotky obce zúčastnili víkendového odborné přípravy. Cílem akce bylo proškolení zbývajících témat předepsaných Hasičským záchranným sborem pro rok 2023 a formou t

V sobotu 16.9.2023 jsme po několika letech obnovili praktický výcvik jednotek obcí okrsku č.5. Zázemí celého dne bylo u nás v Mukařově a jednotky postupně objížděli přilehlé obce, kde prakticky ověřov

První sobotu v září jsme se již tradičně zúčastnili Memoriálu Míly Dlabače v Tehovci. V letošním roce jsme postavili dva týmy. První tým z důvodu technické závady na stříkačce obsadil místo 10. a druh

bottom of page