6.5.2023 Okrsková soutěž

První sobotu v květnu jsme spolupořádali hasičskou soutěž okrsku č.5. Soutěžilo se v v disciplíně požární útok.

Soutěže se zúčastnila družstva z Babic, Doubku, Tehovce, Jevan, Všestar, Klokočné a Mukařova. Soutěžilo se v kategoriích muži/ženy/mladší/starší. Mukařov jsme reprezentovali dvěma družstvy mužů (mladší a starší). A jak to dopadnulo ? Mladší družstvo vybojovalo 3.místo a družstvo starších se až na druhý pokus podařilo vybojovat 1.místo. Bohužel při prvním pokusu, který nebyl dokončen se nám poškodila motorová stříkačka a tak jsme pokračovali s vypůjčenou od družstva z Jevan - Děkujeme!