top of page

6.5.2023 Okrsková soutěž

První sobotu v květnu jsme spolupořádali hasičskou soutěž okrsku č.5. Soutěžilo se v v disciplíně požární útok.

 

Soutěže se zúčastnila družstva z Babic, Doubku, Tehovce, Jevan, Všestar, Klokočné a Mukařova. Soutěžilo se v kategoriích muži/ženy/mladší/starší. Mukařov jsme reprezentovali dvěma družstvy mužů (mladší a starší). A jak to dopadnulo ? Mladší družstvo vybojovalo 3.místo a družstvo starších se až na druhý pokus podařilo vybojovat 1.místo. Bohužel při prvním pokusu, který nebyl dokončen se nám poškodila motorová stříkačka a tak jsme pokračovali s vypůjčenou od družstva z Jevan - Děkujeme!
40 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

15.6.2024 Oslavy Telč

K příležitosti výročí 160 let českého dobrovolného hasičstva se uskutečnilo pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České Republiky pana RNDr. Miloše Vystrčila celostátní setkání historických praporů

6.6.2024 Ukázka techniky

Dne 6.června jsme již poněkolikáté navštívili místní mateřskou školku a dětem předvedli hasičskou techniku.

Comments


bottom of page