top of page

6.5.2023 Okrsková soutěž

První sobotu v květnu jsme spolupořádali hasičskou soutěž okrsku č.5. Soutěžilo se v v disciplíně požární útok.

 

Soutěže se zúčastnila družstva z Babic, Doubku, Tehovce, Jevan, Všestar, Klokočné a Mukařova. Soutěžilo se v kategoriích muži/ženy/mladší/starší. Mukařov jsme reprezentovali dvěma družstvy mužů (mladší a starší). A jak to dopadnulo ? Mladší družstvo vybojovalo 3.místo a družstvo starších se až na druhý pokus podařilo vybojovat 1.místo. Bohužel při prvním pokusu, který nebyl dokončen se nám poškodila motorová stříkačka a tak jsme pokračovali s vypůjčenou od družstva z Jevan - Děkujeme!
41 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

12.4.2024 - Stáž na HZS Říčany

V sobotu 13. dubna jsme se s družstvem zúčastnili stáže na stanici profesionálních hasičů v Říčanech. Mimo prožití společného dnes, teoretické přípravy i praktického výcviku jsme s profesionály absolv

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

Comments


bottom of page