top of page

Jaký byl dětský den ?

Náročný jako každý rok, ale doufejme, že se všem přítomným líbil. Do soutěží se zapojilo přes 260 dětí a společně se svým dospělým doprovodem zaplnili polovinu hřiště.


 

Letošní ročník mimo již tradiční ukázky techniky IZS zpestřila i ukázka Pikenýrů. Chybět nemohlo výtečné občerstvení v podobě palačinek s ovocem a šlehačkou, párky v rohlíku ale i domácí zmrzlina, kterou nám laskavě věnovala paní Jandová z srbínské cukrárny ( ještě jednou moc děkujeme). A když jsme u toho děkování, nesmíme zapomenout na pekařství pana Frydrycha ze Říčan, který nám věnoval rohlíky, obecní úřad Mukařov, který nás pravidelně podporuje na všech akcích a v neposlední řadě i všem, kteří nám s tímto zábavným odpolednem pro děti pomáhal.

4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

21.6.2024 Požár strom

K drobnému zahoření větví stromu v drátech vysokého napětí jsme vyjížděli do Srbína. Na místě vylo zjištěno, že nehrozí bezprostřední nebezpečí a tak na místo byly povoláni rozvodné závody, aby situac

20.6.2024 PO očima dětí

Vyhlášení dalšího ročníku výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí se zúčastnili naši vedoucí společně s dětmi. Anička Pecková získala 1. místo v literární soutěži a Žofie Pokludová rov

Comments


bottom of page