Jaký byl dětský den ?

Náročný jako každý rok, ale doufejme, že se všem přítomným líbil. Do soutěží se zapojilo přes 260 dětí a společně se svým dospělým doprovodem zaplnili polovinu hřiště.

Letošní ročník mimo již tradiční ukázky techniky IZS zpestřila i ukázka Pikenýrů. Chybět nemohlo výtečné občerstvení v podobě palačinek s ovocem a šlehačkou, párky v rohlíku ale i domácí zmrzlina, kterou nám laskavě věnovala paní Jandová z srbínské cukrárny ( ještě jednou moc děkujeme). A když jsme u toho děkování, nesmíme zapomenout na pekařství pana Frydrycha ze Říčan, který nám věnoval rohlíky, obecní úřad Mukařov, který nás pravidelně podporuje na všech akcích a v neposlední řadě i všem, kteří nám s tímto zábavným odpolednem pro děti pomáhal.