top of page

30.4.2024 - Požár Říčany

Aktualizováno: 18. 5.

K požáru do Říčan jsme byli povoláni v den pořádání pálení čarodějnic. Na výjezd jsme vyjížděli přímo z akce od sokolovny. Po příjezdu do Říčan bylo zjištěno, že se jedná o nedovolené pálení odpadu. Žádná z jednotek na místě nakonec nezasahovala.12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

21.6.2024 Požár strom

K drobnému zahoření větví stromu v drátech vysokého napětí jsme vyjížděli do Srbína. Na místě vylo zjištěno, že nehrozí bezprostřední nebezpečí a tak na místo byly povoláni rozvodné závody, aby situac

20.6.2024 PO očima dětí

Vyhlášení dalšího ročníku výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí se zúčastnili naši vedoucí společně s dětmi. Anička Pecková získala 1. místo v literární soutěži a Žofie Pokludová rov

Comments


bottom of page