top of page

24.5.2024 Cvičení Voděrádky

V pátek 24. května jsme se zúčastnili společně s jednotkou HZS Říčany námětového cvičení na dům seniorů ve Voděrádkách.


 

Cvičením byla prověřena připravenost nejen IZS, ale také zaměstnanců tohoto domova. Prověřeny byly teoretické postupy, které jsou zpracované pro případ opravdové mimořádné události.

1 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

21.6.2024 Požár strom

K drobnému zahoření větví stromu v drátech vysokého napětí jsme vyjížděli do Srbína. Na místě vylo zjištěno, že nehrozí bezprostřední nebezpečí a tak na místo byly povoláni rozvodné závody, aby situac

20.6.2024 PO očima dětí

Vyhlášení dalšího ročníku výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí se zúčastnili naši vedoucí společně s dětmi. Anička Pecková získala 1. místo v literární soutěži a Žofie Pokludová rov

Comments


bottom of page