top of page

24.12.2023 - Technická pomoc čerpání

Aktualizováno: 28. 12. 2023

Do ulice Kutnohorské byla naše jednotka vyslána ráno na štědrý den v 9:16 k čerpání zatopeného sklepa.

 

Majitelce domu jsme pomohli s odčerpáním vody, zprovozněním vlastního čerpadla a obnovením funkční elektřiny v domě .


12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

23.12.2023 - Technická pomoc

K požáru stromu od elektrického vedení, později pře klasifikovaného jako monitoring stavu jsme byli vysláni do Mukařova ulice Vysoké. Zde z důvodu vzrostlých stromů do elektrického vedení a vysoké vlh

bottom of page