top of page

23.12.2023 -Technická pomoc

Aktualizováno: 28. 12. 2023

K dalšímu odstranění padlého stromu byla vyslána naše jednotka, ale tentokrát na silnici mezi Žernovkou a Louňovicemi.

 

Zde špička stromu prvotně spadnula na dráty vysokého napětí, ale poté se sesunula na silnici z které jsme ji odstranili a silnici zprůjezdnili.


8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

bottom of page