top of page

23.11.2022 - požár nízké budovy

V podvečer 23.listopadu byla naše jednotka vyslána do Říčan k požáru nízké budovy. Jednalo se o požár střechy a na místě jsme zasahovali jak s profesionálními hasiči ze Říčan tak s ostatními povolanými jednotkami SDHO.
24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

bottom of page