top of page

23.11.2022 - požár nízké budovy

V podvečer 23.listopadu byla naše jednotka vyslána do Říčan k požáru nízké budovy. Jednalo se o požár střechy a na místě jsme zasahovali jak s profesionálními hasiči ze Říčan tak s ostatními povolanými jednotkami SDHO.
24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K požáru balíků slámy byla naše jednotka vyslána v noci 15.9.2023 do Kostelce nad Č. Lesy. Jednalo se o požár 6ti balíků slámy.

K odstranění následků úniku oleje z osobního automobilu jsme byli povoláni do ulice Charitní v Mukařově. NA místě po dohodě s jednotkou HZS byla přivolána starostka obce a likvidací byly pověřeny tech

K technické pomoci, asistenci ZZS jsme byli povoláni do Srbína. Po příjezdu na místo zásahu již nebyla potřeba technická pomoc ve formě otevření uzamčené branky, neboť jsme na zahradě viděli ležícího

bottom of page