top of page

21.7.2023 Požár domu Strašín

K požáru domu do obce Strašín jsme byli povoláni v 20:10 dne 21. července. Jednalo se o požár způsobený úderem blesku. Mimo hasební práce v nočních hodinách jsme s jednotkou zajišťovali ještě dohled druhý den ráno do doby, než byl objekt předán majiteli.

4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

bottom of page