top of page

21.3.2023 - Prohlídka zámek Kostelec

Díky vstřícnosti pana Mrázka ze Školního lesního podniku jsme měli možnost navštívit zámek v Kostelci nad Černými lesy. Prohlídka byla velmi zajímavá. a můžeme jen doporučit návštěvu této památky, která se nachází nedaleko Mukařova. Měli jsme možnost navštívit nejen prostory zámku, kaple sv. Vojtěcha, ale také nahlédnout do podkroví a vidět tak umění mistrů tesařských. Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat panu Jiřímu Mrázkovi, který nejen se o nás postaral a celou prohlídku osobně zajistil.

27 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Stejně jako v letech minulých, navštívili jsme s naší technikou místní mateřskou školu. Dětem jsme ukázali veškeré vybavení, zodpověděli zvídavé otázky a zpestřili jsme jim tak běžné školní dny.

bottom of page