top of page

21.3.2023 - Prohlídka zámek Kostelec

Díky vstřícnosti pana Mrázka ze Školního lesního podniku jsme měli možnost navštívit zámek v Kostelci nad Černými lesy. Prohlídka byla velmi zajímavá. a můžeme jen doporučit návštěvu této památky, která se nachází nedaleko Mukařova. Měli jsme možnost navštívit nejen prostory zámku, kaple sv. Vojtěcha, ale také nahlédnout do podkroví a vidět tak umění mistrů tesařských. Chtěli bychom touto cestou ještě jednou poděkovat panu Jiřímu Mrázkovi, který nejen se o nás postaral a celou prohlídku osobně zajistil.

37 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

15.6.2024 Oslavy Telč

K příležitosti výročí 160 let českého dobrovolného hasičstva se uskutečnilo pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České Republiky pana RNDr. Miloše Vystrčila celostátní setkání historických praporů

1.6.2024 Předání CAS Babice

V odpoledních hodinách jsme se přesunuli ze Žernovky do Babic, kde místní sbor přebíral novou cisternovou stříkačku MAN. Kolegům jsme pogratulovali a patřičně jim novou techniku pokřtili.

Comentarios


bottom of page