top of page

20.4.2024 Kostelecké útoky

Aktualizováno: 18. 5.

Sobotní soutěž měla vážně grády! Aprilové počasí naplno ukázalo, co umí. Sníh ❄, déšť ☔, vítr 💨, jen slunce se neukázalo. Přesto všechno naše mláďata ukázala, že nejsou z cukru a jako správní hasiči 🚒 bojovali s přírodními živly. Mladší vybojovali první místo 🏆v nejrychlejším požárním útoku a dokonce i první místo🥇 v součtu času obou pokusů. Starší team na své první soutěži vybojoval v tvrdé konkurenci úžasné 3.🥉a 5. místo. Jsou to borci a zaslouží si obdiv za to, jak to zvládli!❤️👍❤️7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

21.6.2024 Požár strom

K drobnému zahoření větví stromu v drátech vysokého napětí jsme vyjížděli do Srbína. Na místě vylo zjištěno, že nehrozí bezprostřední nebezpečí a tak na místo byly povoláni rozvodné závody, aby situac

20.6.2024 PO očima dětí

Vyhlášení dalšího ročníku výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí se zúčastnili naši vedoucí společně s dětmi. Anička Pecková získala 1. místo v literární soutěži a Žofie Pokludová rov

Comentarios


bottom of page