top of page

2.9.2023 Memoriál Míly Dlabače Tehovec

První sobotu v září jsme se již tradičně zúčastnili Memoriálu Míly Dlabače v Tehovci.

 

V letošním roce jsme postavili dva týmy. První tým z důvodu technické závady na stříkačce obsadil místo 10. a druhému týmu se podařilo obhájit prvenství z předchozího ročníku. Z vítězství jsme měli velkou radost a oslavovali jsme s místními až do pozdních nočních hodin.12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V sobotu 16.9.2023 jsme po několika letech obnovili praktický výcvik jednotek obcí okrsku č.5. Zázemí celého dne bylo u nás v Mukařově a jednotky postupně objížděli přilehlé obce, kde prakticky ověřov

První červnová sobota již tradičně patří v Mukařově dětem. Na zdejším fotbalovém hřišti jsme uspořádali další úspěšný ročník akce Dětský den s hasiči. Po covidové přestávce jsme měli čest přivítat neu

bottom of page