top of page

2.3.2023 Hasičský maškarní bál

Blíží se březen a a s ním i asi letos poslední ples v naší obci.

Zveme všechny spoluobčany na tradiční hasičský maškarní bál. Masky nejsou podmínkou, ale spíše příležitostí udělat jednou za rok něco bláznivého :-). Návštěvníky bude čekat bohatá tombola, občerstvení a letos poprvé v Mukařově kapela ECHO 91 ( O kapele | ECHO91 ) Předem děkujeme za vaši podporu ať již účastí, nebo poskytnutím věcného či finančního daru.

Těšíme se na viděnou.

Hasiči z Mukařova
103 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

21.6.2024 Požár strom

K drobnému zahoření větví stromu v drátech vysokého napětí jsme vyjížděli do Srbína. Na místě vylo zjištěno, že nehrozí bezprostřední nebezpečí a tak na místo byly povoláni rozvodné závody, aby situac

20.6.2024 PO očima dětí

Vyhlášení dalšího ročníku výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí se zúčastnili naši vedoucí společně s dětmi. Anička Pecková získala 1. místo v literární soutěži a Žofie Pokludová rov

Comments


bottom of page