top of page

2.3.2023 Hasičský maškarní bál

Blíží se březen a a s ním i asi letos poslední ples v naší obci.

Zveme všechny spoluobčany na tradiční hasičský maškarní bál. Masky nejsou podmínkou, ale spíše příležitostí udělat jednou za rok něco bláznivého :-). Návštěvníky bude čekat bohatá tombola, občerstvení a letos poprvé v Mukařově kapela ECHO 91 ( O kapele | ECHO91 ) Předem děkujeme za vaši podporu ať již účastí, nebo poskytnutím věcného či finančního daru.

Těšíme se na viděnou.

Hasiči z Mukařova
80 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

bottom of page