24.11.2021 - Zásah

Aktualizováno: lis 24

Dnes ve večerních hodinách byla naše jednotka vyslána operčním střediskem k požáru živého plotu do obce Louňovice, ulice Kutnohorská. Jednalo se o požár, který byl v době našeho příjezdu lokalizován jednotkou z Tehovce a trak nebylo naší pomoci potřeba.

8 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

24.11.2021 - Zásah

Dnes ve večerních hodinách byla naše jednotka vyslána operačním střediskem k požáru živého plotu do obce Louňovice, ulice Kutnohorská. V době našeho příjezdu byl požár lokalizován jednotkou z Tehovce

21.-22.10.2021 Ignatz

Silná větrná bouře, která začala řádit ve Francii se přesunula i do ČR. Silnému větru, zejména následkům jeho přítomnosti se věnovali hasiči napříč celou Českou republikou. I naše jednotka postupně vy

25.9.2021 - Zásah Kozojedy

Dnes byla naše jednotka povolána k nahlášenému požáru trafostanice do obce Kozojedy. Po příjezdu na místo zásahu zde již zasahovala jednotka HZS. Nejednalo se o trafostanici, ale o rozvodnou skříň v R