top of page

19.-21.5.2023 Školení Mnichovice

Od pátku do neděle 21. května 2023 probíhalo pod organizací JSDHO Mnichovice školení nových strojníků a velitelů jednotek okolních obcí.

 

Školení prováděli členové Ústřední hasičské školy Jánské koupele. Za naši jednotu se zúčastnili dva uchazeči o funkci velitele a jeden nový strojník. Děkujeme kolegům z Mnichovic za zajištění akce a klukům z jednotky, že našli čas a věnovali se nejen vlastnímu školení, ale také přípravě formou e-learningu. Všichni složili závěrečné závěrečné zkoušky úspěšně. Gratulujeme!

2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V sobotu 16.9.2023 jsme po několika letech obnovili praktický výcvik jednotek obcí okrsku č.5. Zázemí celého dne bylo u nás v Mukařově a jednotky postupně objížděli přilehlé obce, kde prakticky ověřov

K požáru balíků slámy byla naše jednotka vyslána v noci 15.9.2023 do Kostelce nad Č. Lesy. Jednalo se o požár 6ti balíků slámy.

První sobotu v září jsme se již tradičně zúčastnili Memoriálu Míly Dlabače v Tehovci. V letošním roce jsme postavili dva týmy. První tým z důvodu technické závady na stříkačce obsadil místo 10. a druh

bottom of page