top of page

19.-21.5.2023 Školení Mnichovice

Od pátku do neděle 21. května 2023 probíhalo pod organizací JSDHO Mnichovice školení nových strojníků a velitelů jednotek okolních obcí.

 

Školení prováděli členové Ústřední hasičské školy Jánské koupele. Za naši jednotu se zúčastnili dva uchazeči o funkci velitele a jeden nový strojník. Děkujeme kolegům z Mnichovic za zajištění akce a klukům z jednotky, že našli čas a věnovali se nejen vlastnímu školení, ale také přípravě formou e-learningu. Všichni složili závěrečné závěrečné zkoušky úspěšně. Gratulujeme!

2 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

21.6.2024 Požár strom

K drobnému zahoření větví stromu v drátech vysokého napětí jsme vyjížděli do Srbína. Na místě vylo zjištěno, že nehrozí bezprostřední nebezpečí a tak na místo byly povoláni rozvodné závody, aby situac

20.6.2024 PO očima dětí

Vyhlášení dalšího ročníku výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí se zúčastnili naši vedoucí společně s dětmi. Anička Pecková získala 1. místo v literární soutěži a Žofie Pokludová rov

Comments


bottom of page