top of page

16.9.2023 - Praktický výcvik jednotek

V sobotu 16.9.2023 jsme po několika letech obnovili praktický výcvik jednotek obcí okrsku č.5.

 

Zázemí celého dne bylo u nás v Mukařově a jednotky postupně objížděli přilehlé obce, kde prakticky ověřovali svoje znalosti a dovednosti v oblasti Zdravovědy, práce s motorovou a rozbrušovací pilou, lanovou techniku, čerpání vody, ale i znalosti v oblasti dokumentace a administrativy. Celkem se zapojilo 12 družstev. Počasí nám přálo a tak se celý den vydařil a věříme, že i tato aktivita přispěje k akceschopnosti jednotek.

24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

6.6.2024 Ukázka techniky

Dne 6.června jsme již poněkolikáté navštívili místní mateřskou školku a dětem předvedli hasičskou techniku.

1.6.2024 Oslavy SDH Žernovka

Podpořit naše kolegy ze Žernovky jsme se vydali 1.6.2024, kde mimo oslavu 120 let od založení sboru, probíhal i Dětský den. I přes nepřízeň počasí jsme vydrželi až do odpoledních hodin.

Comments


bottom of page