top of page

16.9.2023 - Praktický výcvik jednotek

V sobotu 16.9.2023 jsme po několika letech obnovili praktický výcvik jednotek obcí okrsku č.5.

 

Zázemí celého dne bylo u nás v Mukařově a jednotky postupně objížděli přilehlé obce, kde prakticky ověřovali svoje znalosti a dovednosti v oblasti Zdravovědy, práce s motorovou a rozbrušovací pilou, lanovou techniku, čerpání vody, ale i znalosti v oblasti dokumentace a administrativy. Celkem se zapojilo 12 družstev. Počasí nám přálo a tak se celý den vydařil a věříme, že i tato aktivita přispěje k akceschopnosti jednotek.

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

bottom of page