top of page

15.9.2023 - Požár balíky slámy

K požáru balíků slámy byla naše jednotka vyslána v noci 15.9.2023 do Kostelce nad Č. Lesy. Jednalo se o požár 6ti balíků slámy.

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K odstranění následků úniku oleje z osobního automobilu jsme byli povoláni do ulice Charitní v Mukařově. NA místě po dohodě s jednotkou HZS byla přivolána starostka obce a likvidací byly pověřeny tech

K technické pomoci, asistenci ZZS jsme byli povoláni do Srbína. Po příjezdu na místo zásahu již nebyla potřeba technická pomoc ve formě otevření uzamčené branky, neboť jsme na zahradě viděli ležícího

K požáru domu do obce Strašín jsme byli povoláni v 20:10 dne 21. července. Jednalo se o požár způsobený úderem blesku. Mimo hasební práce v nočních hodinách jsme s jednotkou zajišťovali ještě dohled d

bottom of page