top of page

14.-15.10.2023 - Odborná příprava

O víkendu 14.-15.10.2023 se členové jednotky obce zúčastnili víkendového odborné přípravy.

 

Cílem akce bylo proškolení zbývajících témat předepsaných Hasičským záchranným sborem pro rok 2023 a formou testů či praktických úkolů ověřit způsobilost členů. Součástí víkendu byly i sportovní aktivity.

4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Stejně jako v letech minulých, navštívili jsme s naší technikou místní mateřskou školu. Dětem jsme ukázali veškeré vybavení, zodpověděli zvídavé otázky a zpestřili jsme jim tak běžné školní dny.

Díky vstřícnosti pana Mrázka ze Školního lesního podniku jsme měli možnost navštívit zámek v Kostelci nad Černými lesy. Prohlídka byla velmi zajímavá. a můžeme jen doporučit návštěvu této památky, kte

bottom of page