top of page

11.6.2022 Dětský den s hasiči

Po dvouleté odmlce se blíží jedna z nejnáročnějších akcí, kterou pořádáme pro děti a tou je velký Dětský den s hasiči. I letos se mají děti, ale i jejich doprovod na co těšit. Mimo ukázek techniky IZS budou opět přítomni příslušníci Celní správy se svou velmi zajímavou ukázkou činnosti. Pro zábavu mimo tradičních soutěžích bude k dispozici pro nejmenší skákací hrad. Na děti čeká rovněž kopečková zmrzlina, palačinky, popcorn, nafukovací balónky a mnoho dalších dobrot. Přejme si, aby nám vyšlo počasí a již nyní se těšíme na viděnou.

Hasiči Mukařov
90 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

6.6.2024 Ukázka techniky

Dne 6.června jsme již poněkolikáté navštívili místní mateřskou školku a dětem předvedli hasičskou techniku.

1.6.2024 Oslavy SDH Žernovka

Podpořit naše kolegy ze Žernovky jsme se vydali 1.6.2024, kde mimo oslavu 120 let od založení sboru, probíhal i Dětský den. I přes nepřízeň počasí jsme vydrželi až do odpoledních hodin.

Kommentare


bottom of page