top of page

11.6.2022 Dětský den s hasiči

Po dvouleté odmlce se blíží jedna z nejnáročnějších akcí, kterou pořádáme pro děti a tou je velký Dětský den s hasiči. I letos se mají děti, ale i jejich doprovod na co těšit. Mimo ukázek techniky IZS budou opět přítomni příslušníci Celní správy se svou velmi zajímavou ukázkou činnosti. Pro zábavu mimo tradičních soutěžích bude k dispozici pro nejmenší skákací hrad. Na děti čeká rovněž kopečková zmrzlina, palačinky, popcorn, nafukovací balónky a mnoho dalších dobrot. Přejme si, aby nám vyšlo počasí a již nyní se těšíme na viděnou.

Hasiči Mukařov
90 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

Comments


bottom of page