top of page

11.6.2022 Dětský den s hasiči

Po dvouleté odmlce se blíží jedna z nejnáročnějších akcí, kterou pořádáme pro děti a tou je velký Dětský den s hasiči. I letos se mají děti, ale i jejich doprovod na co těšit. Mimo ukázek techniky IZS budou opět přítomni příslušníci Celní správy se svou velmi zajímavou ukázkou činnosti. Pro zábavu mimo tradičních soutěžích bude k dispozici pro nejmenší skákací hrad. Na děti čeká rovněž kopečková zmrzlina, palačinky, popcorn, nafukovací balónky a mnoho dalších dobrot. Přejme si, aby nám vyšlo počasí a již nyní se těšíme na viděnou.

Hasiči Mukařov
86 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V sobotu 16.9.2023 jsme po několika letech obnovili praktický výcvik jednotek obcí okrsku č.5. Zázemí celého dne bylo u nás v Mukařově a jednotky postupně objížděli přilehlé obce, kde prakticky ověřov

První sobotu v září jsme se již tradičně zúčastnili Memoriálu Míly Dlabače v Tehovci. V letošním roce jsme postavili dva týmy. První tým z důvodu technické závady na stříkačce obsadil místo 10. a druh

První červnová sobota již tradičně patří v Mukařově dětem. Na zdejším fotbalovém hřišti jsme uspořádali další úspěšný ročník akce Dětský den s hasiči. Po covidové přestávce jsme měli čest přivítat neu

bottom of page