top of page

11.-12.5.2024 - Plamen Čelákovice

Aktualizováno: 18. 5.

Krásné dva soutěžní dny za námi. Počasí nám tentokrát přálo. V okresním kole hry Plamen naše děti ukázaly opět svou bojovnost. Přes prvotní ne zcela úspěšný včerejší vstup do soutěže dnes podaly excelentní výkon. S týmovým rekordem v požárním útoku s časem 26,29 vybojovaly konečné celkové 3.místo.

13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

21.6.2024 Požár strom

K drobnému zahoření větví stromu v drátech vysokého napětí jsme vyjížděli do Srbína. Na místě vylo zjištěno, že nehrozí bezprostřední nebezpečí a tak na místo byly povoláni rozvodné závody, aby situac

20.6.2024 PO očima dětí

Vyhlášení dalšího ročníku výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí se zúčastnili naši vedoucí společně s dětmi. Anička Pecková získala 1. místo v literární soutěži a Žofie Pokludová rov

Comments


bottom of page