top of page

Čarodějnice - ohlédnutí

Aktualizováno: 18. 5.

Další ročník čarodějnic je za námi. Do průvodu se zapojilo téměř 70 dětí v maskách, májku se i přes větrné počasí podařilo vztyčit a také uhlídat do druhého dne. Pár fotografií naleznete v přiložené fotogalerii.
6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

21.6.2024 Požár strom

K drobnému zahoření větví stromu v drátech vysokého napětí jsme vyjížděli do Srbína. Na místě vylo zjištěno, že nehrozí bezprostřední nebezpečí a tak na místo byly povoláni rozvodné závody, aby situac

20.6.2024 PO očima dětí

Vyhlášení dalšího ročníku výtvarné a literární soutěže Požární ochrana očima dětí se zúčastnili naši vedoucí společně s dětmi. Anička Pecková získala 1. místo v literární soutěži a Žofie Pokludová rov

Yorumlar


bottom of page