top of page

Čarodějnice 2022

Aktualizováno: 21. 4. 2022

Po dvouleté odmlce, kdy nebylo možné organizovat čarodějnice v podobě, na jakou jsme byli mnoho let zvyklí, se můžeme těšit na plnohodnotný průběh. Čeká nás čarodějnický průvod, stavění máje, zapálení vatry a opékání buřtíků. Dále budou pro děti připraveny na hřišti různé soutěže, které nám v letošním roce pomůže zajistit sdružení Mukařovsko. Samozřejmostí je občerstvení v podobě buřtíků, lima a piva pro dospělé. I přes veškeré úsilí se však letos nepodařilo zajistit živou hudbu, kterou nahradí hudba reprodukovaná. Těšíme se na viděnou a na parádní přehlídku čarodějnických masek.82 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

6.6.2024 Ukázka techniky

Dne 6.června jsme již poněkolikáté navštívili místní mateřskou školku a dětem předvedli hasičskou techniku.

1.6.2024 Oslavy SDH Žernovka

Podpořit naše kolegy ze Žernovky jsme se vydali 1.6.2024, kde mimo oslavu 120 let od založení sboru, probíhal i Dětský den. I přes nepřízeň počasí jsme vydrželi až do odpoledních hodin.

Comments


bottom of page