top of page

Čarodějnice 2022

Aktualizováno: 21. 4. 2022

Po dvouleté odmlce, kdy nebylo možné organizovat čarodějnice v podobě, na jakou jsme byli mnoho let zvyklí, se můžeme těšit na plnohodnotný průběh. Čeká nás čarodějnický průvod, stavění máje, zapálení vatry a opékání buřtíků. Dále budou pro děti připraveny na hřišti různé soutěže, které nám v letošním roce pomůže zajistit sdružení Mukařovsko. Samozřejmostí je občerstvení v podobě buřtíků, lima a piva pro dospělé. I přes veškeré úsilí se však letos nepodařilo zajistit živou hudbu, kterou nahradí hudba reprodukovaná. Těšíme se na viděnou a na parádní přehlídku čarodějnických masek.81 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V sobotu 16.9.2023 jsme po několika letech obnovili praktický výcvik jednotek obcí okrsku č.5. Zázemí celého dne bylo u nás v Mukařově a jednotky postupně objížděli přilehlé obce, kde prakticky ověřov

První sobotu v září jsme se již tradičně zúčastnili Memoriálu Míly Dlabače v Tehovci. V letošním roce jsme postavili dva týmy. První tým z důvodu technické závady na stříkačce obsadil místo 10. a druh

První červnová sobota již tradičně patří v Mukařově dětem. Na zdejším fotbalovém hřišti jsme uspořádali další úspěšný ročník akce Dětský den s hasiči. Po covidové přestávce jsme měli čest přivítat neu

bottom of page