top of page

Čarodějnice 2022

Aktualizováno: 21. 4. 2022

Po dvouleté odmlce, kdy nebylo možné organizovat čarodějnice v podobě, na jakou jsme byli mnoho let zvyklí, se můžeme těšit na plnohodnotný průběh. Čeká nás čarodějnický průvod, stavění máje, zapálení vatry a opékání buřtíků. Dále budou pro děti připraveny na hřišti různé soutěže, které nám v letošním roce pomůže zajistit sdružení Mukařovsko. Samozřejmostí je občerstvení v podobě buřtíků, lima a piva pro dospělé. I přes veškeré úsilí se však letos nepodařilo zajistit živou hudbu, kterou nahradí hudba reprodukovaná. Těšíme se na viděnou a na parádní přehlídku čarodějnických masek.84 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

Comentarios


bottom of page