top of page

Zpráva o činnosti JSDHO

Dne 16. března 2021 přednesl velitel jednotky zprávu o činnosti jednotky dobrovolných hasičů obce Mukařov obecnímu zastupitelstvu.

 

Zpráva byla přednesena on-line s využitím prezentace v které jsme zastupitele seznámili s průběhem roku 2020. Po celý rok byla zajištěna akceschopnost jednotky. Jednotky vyjížděla k celkem 31 událostem z nichž 12 bylo v katastru obce Mukařov. V 17 ti případech se jednalo o požáry. Mezi největší patřily požáry chaty v Babicích, srubu v Tehově a základny skautů v Říčanech. Zastupiteleé byli seznámeni rovněž s čerpáním finančních prostředků určených na zajištění akceschopnosti jednotky a celá prezentace byla doplněna o fotodokumentaci.


41 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Stejně jako v letech minulých, navštívili jsme s naší technikou místní mateřskou školu. Dětem jsme ukázali veškeré vybavení, zodpověděli zvídavé otázky a zpestřili jsme jim tak běžné školní dny.

Díky vstřícnosti pana Mrázka ze Školního lesního podniku jsme měli možnost navštívit zámek v Kostelci nad Černými lesy. Prohlídka byla velmi zajímavá. a můžeme jen doporučit návštěvu této památky, kte

bottom of page