top of page

Zpráva o činnosti JSDHO

Dne 16. března 2021 přednesl velitel jednotky zprávu o činnosti jednotky dobrovolných hasičů obce Mukařov obecnímu zastupitelstvu.

 

Zpráva byla přednesena on-line s využitím prezentace v které jsme zastupitele seznámili s průběhem roku 2020. Po celý rok byla zajištěna akceschopnost jednotky. Jednotky vyjížděla k celkem 31 událostem z nichž 12 bylo v katastru obce Mukařov. V 17 ti případech se jednalo o požáry. Mezi největší patřily požáry chaty v Babicích, srubu v Tehově a základny skautů v Říčanech. Zastupiteleé byli seznámeni rovněž s čerpáním finančních prostředků určených na zajištění akceschopnosti jednotky a celá prezentace byla doplněna o fotodokumentaci.


42 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

12.4.2024 - Stáž na HZS Říčany

V sobotu 13. dubna jsme se s družstvem zúčastnili stáže na stanici profesionálních hasičů v Říčanech. Mimo prožití společného dnes, teoretické přípravy i praktického výcviku jsme s profesionály absolv

Comments


bottom of page