top of page

Zpráva o činnosti JSDHO

Dne 16. března 2021 přednesl velitel jednotky zprávu o činnosti jednotky dobrovolných hasičů obce Mukařov obecnímu zastupitelstvu.

 

Zpráva byla přednesena on-line s využitím prezentace v které jsme zastupitele seznámili s průběhem roku 2020. Po celý rok byla zajištěna akceschopnost jednotky. Jednotky vyjížděla k celkem 31 událostem z nichž 12 bylo v katastru obce Mukařov. V 17 ti případech se jednalo o požáry. Mezi největší patřily požáry chaty v Babicích, srubu v Tehově a základny skautů v Říčanech. Zastupiteleé byli seznámeni rovněž s čerpáním finančních prostředků určených na zajištění akceschopnosti jednotky a celá prezentace byla doplněna o fotodokumentaci.


42 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

20.12.2023 PF 2024

Krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví štěstí a úspěchů v novém roce přejí hasiči z Mukařova.

bottom of page