top of page

Zásah - technická pomoc

Dne 1ý.února byla naše jednotka povolána do obce Svojetice. Vlivem silného větru zde byla odnesena plechová střecha z domu, která dopadnula na silnici a poškodila elektrické vedení.

 

Společně s ostatními jednotkami jsme zajistili místo události a informovali rozvodné závody o nutnosti vypnout el. elektřinu před odstraněním střechy z komunikace. Vzhledem k velkému počtu událostí, bylo po dvou hodinách rozhodnuto ponechat na místě místně příslušnou jednotku a my jsme se vrátili zpět na základnu.

22 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

bottom of page