Zásah - technická pomoc

Dne 1ý.února byla naše jednotka povolána do obce Svojetice. Vlivem silného větru zde byla odnesena plechová střecha z domu, která dopadnula na silnici a poškodila elektrické vedení.

 

Společně s ostatními jednotkami jsme zajistili místo události a informovali rozvodné závody o nutnosti vypnout el. elektřinu před odstraněním střechy z komunikace. Vzhledem k velkému počtu událostí, bylo po dvou hodinách rozhodnuto ponechat na místě místně příslušnou jednotku a my jsme se vrátili zpět na základnu.

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Dne 20.března 2022 vyjížděla naše jednotka k požáru odpadu u lesa mezi obcemi Štíhlice a Vyžlovka. Jednalo se o požár malého rozsahu, kde na místě již zasahovala jednotka HZS a tak nebylo naší pomoci

Dnes 18.3.2022 byla naše jednotka vyslána k požáru střechy rodinného domu do obce Vyžlovka. Po příjezdu na místo jsme průzkumem zjistili, že se jedná o planý poplach a že kouř byl způsoben zkouškou ka

Dnes 16.března 2022 v 8:36 byl naší jednotce vyhlášen poplach na požár trafostanice v Říčanech. Po příjezdu na místo zásahu se ukázalo, že požár je již pod kontrolou jednotky HZS ze Říčan a tak jsme s