top of page

Zásah - technická pomoc

Dne 1ý.února byla naše jednotka povolána do obce Svojetice. Vlivem silného větru zde byla odnesena plechová střecha z domu, která dopadnula na silnici a poškodila elektrické vedení.

 

Společně s ostatními jednotkami jsme zajistili místo události a informovali rozvodné závody o nutnosti vypnout el. elektřinu před odstraněním střechy z komunikace. Vzhledem k velkému počtu událostí, bylo po dvou hodinách rozhodnuto ponechat na místě místně příslušnou jednotku a my jsme se vrátili zpět na základnu.

22 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K pátrání po pohřešovaném 6ti letém chlapci jsme byli povoláni do ulice K dubině v Mukařově.

K odstranění vzrostlého stromu, který vlivem silného větru spadnul přes obecní komunikaci v obci Doubravčice byla vyslána naše jednotka. Jednalo se o vzrostlý ořešák, který spadnul nad zaparkovaná voz

bottom of page