top of page

Zásah - požár trafostanice Říčany

Dnes 16.března 2022 v 8:36 byl naší jednotce vyhlášen poplach na požár trafostanice v Říčanech.

 

Po příjezdu na místo zásahu se ukázalo, že požár je již pod kontrolou jednotky HZS ze Říčan a tak jsme se mohli bez další činnosti vrátit zpět na základnu.

45 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K požáru dřevěného domku do obce Kozojedy jsme byli povoláni s naší jednotkou. Jednalo se o požár chatky 3x5metrů. Zásah probíhal v dýchací technice. Po provedené lokalizaci jsme prováděli postupné ro

K požáru balíků slámy do obce Přehvozdí byla povolána naše jednotka v 22:49. Jednalo se o požár cca 10 balíků slámy, které jsme postupně za pomoci kopáčů rozhrabávali a pomocí vysokotlakého proudu h

26.října krátce po 20 hodině byl vyhlášen naší jednotce poplach. Ohlášen byl požár stodoly v obci Otice. Na místě zasahovalo mimo profesionální jednotku zde zasahovalo dalších 12 dobrovolných jednotek

bottom of page