Zásah - požár Třemblat

V brzkých ranních hodinách 13.3.2022 - 2:33 byla naše jednotka vyslána k požáru dřeva do obce Třemblat.

 

Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o rozsáhlý požár uskladněného dřeva a odpadu na zahradě rodinného domu, který od požáru dřeva rovněž zachvátil požár. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu. Hasební práce komplikoval nejen rozsah požáru, ale rovněž velmi velké zakouření a teploty pod bodem mrazu. Zásah probíhal v dýchací technice. Požár se podařilo zlikvidovat až v ranních hodinách. Naše jednotka se vrátila již za světla, krátce před sedmou hodinou ranní.


Více info :

Noční požár v obci Třemblat si vyžádal vyhlášení druhého stupně poplachu | POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv | hasiči aktuálně (pozary.cz)
33 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Dne 20.března 2022 vyjížděla naše jednotka k požáru odpadu u lesa mezi obcemi Štíhlice a Vyžlovka. Jednalo se o požár malého rozsahu, kde na místě již zasahovala jednotka HZS a tak nebylo naší pomoci

Dnes 18.3.2022 byla naše jednotka vyslána k požáru střechy rodinného domu do obce Vyžlovka. Po příjezdu na místo jsme průzkumem zjistili, že se jedná o planý poplach a že kouř byl způsoben zkouškou ka

Dnes 16.března 2022 v 8:36 byl naší jednotce vyhlášen poplach na požár trafostanice v Říčanech. Po příjezdu na místo zásahu se ukázalo, že požár je již pod kontrolou jednotky HZS ze Říčan a tak jsme s