top of page

Zásah - požár Třemblat

V brzkých ranních hodinách 13.3.2022 - 2:33 byla naše jednotka vyslána k požáru dřeva do obce Třemblat.

 

Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o rozsáhlý požár uskladněného dřeva a odpadu na zahradě rodinného domu, který od požáru dřeva rovněž zachvátil požár. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu. Hasební práce komplikoval nejen rozsah požáru, ale rovněž velmi velké zakouření a teploty pod bodem mrazu. Zásah probíhal v dýchací technice. Požár se podařilo zlikvidovat až v ranních hodinách. Naše jednotka se vrátila již za světla, krátce před sedmou hodinou ranní.


Více info :

Noční požár v obci Třemblat si vyžádal vyhlášení druhého stupně poplachu | POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv | hasiči aktuálně (pozary.cz)
35 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K požáru dřevěného domku do obce Kozojedy jsme byli povoláni s naší jednotkou. Jednalo se o požár chatky 3x5metrů. Zásah probíhal v dýchací technice. Po provedené lokalizaci jsme prováděli postupné ro

K požáru balíků slámy do obce Přehvozdí byla povolána naše jednotka v 22:49. Jednalo se o požár cca 10 balíků slámy, které jsme postupně za pomoci kopáčů rozhrabávali a pomocí vysokotlakého proudu h

26.října krátce po 20 hodině byl vyhlášen naší jednotce poplach. Ohlášen byl požár stodoly v obci Otice. Na místě zasahovalo mimo profesionální jednotku zde zasahovalo dalších 12 dobrovolných jednotek

bottom of page