top of page

Zásah - požár Třemblat

V brzkých ranních hodinách 13.3.2022 - 2:33 byla naše jednotka vyslána k požáru dřeva do obce Třemblat.

 

Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o rozsáhlý požár uskladněného dřeva a odpadu na zahradě rodinného domu, který od požáru dřeva rovněž zachvátil požár. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu. Hasební práce komplikoval nejen rozsah požáru, ale rovněž velmi velké zakouření a teploty pod bodem mrazu. Zásah probíhal v dýchací technice. Požár se podařilo zlikvidovat až v ranních hodinách. Naše jednotka se vrátila již za světla, krátce před sedmou hodinou ranní.


Více info :

Noční požár v obci Třemblat si vyžádal vyhlášení druhého stupně poplachu | POŽÁRY.cz - ohnisko žhavých zpráv | hasiči aktuálně (pozary.cz)
35 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K pátrání po pohřešovaném 6ti letém chlapci jsme byli povoláni do ulice K dubině v Mukařově.

K odstranění vzrostlého stromu, který vlivem silného větru spadnul přes obecní komunikaci v obci Doubravčice byla vyslána naše jednotka. Jednalo se o vzrostlý ořešák, který spadnul nad zaparkovaná voz

bottom of page