top of page

Zásah - požár Třemblat

V brzkých ranních hodinách 13.3.2022 - 2:33 byla naše jednotka vyslána k požáru dřeva do obce Třemblat.

 

Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že se jedná o rozsáhlý požár uskladněného dřeva a odpadu na zahradě rodinného domu, který od požáru dřeva rovněž zachvátil požár. Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu. Hasební práce komplikoval nejen rozsah požáru, ale rovněž velmi velké zakouření a teploty pod bodem mrazu. Zásah probíhal v dýchací technice. Požár se podařilo zlikvidovat až v ranních hodinách. Naše jednotka se vrátila již za světla, krátce před sedmou hodinou ranní.


Více info :
36 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

11.3.2023 Požár Babice

V pondělí ve večerních hodinách jsme byli povoláni k nahlášenému požáru mezi obcemi Babice a Doubek. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dohořívající hromadu páleného klestí pravděpodob

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

Comments


bottom of page