top of page

Zásah - požár stavba Říčany

Dnes 27. ledna v 01:47 byl naší jednotce vyhlášen poplach. Vysláni jsme byli k požáru rozestavěné budovy do obce Říčany.

 

V době našeho příjezdu bylo celé okolí budovy zahaleno silným zakouřením z hořící izolace, která byla uskladněna uvnitř rozestavěného objektu. Z tohoto důvodu probíhal zásah v dýchací technice. Na místě jsme zasahovali společně s jednotkou profesionálních hasičů z Říčan. Pro lepší přehlednost na místě zásahu a nebezpečí pádu v objektu, jsme celý prostor osvětlili vozidlovým stožárem a přenosným PELI reflektorem.

Zpět na základnu jsme se vrátili lehce před 3:00.
39 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ve čtvrtek 27. března krátce po jedné hodině ranní byla naše jednotka povolána k požáru lesa v obci Kozojedy. Cesta k místu zásahu byla značně komplikovaná a zejména její poslední část pro naši techni

Dnes v noci v 1:37, jsme byli vysláni k nahlášenému požáru o oblasti mukařovského kostela. Průzkumem širšího okolí i cest směrem na Babice se však ukázalo, že se naštěstí jednalo o planý poplach a tak

bottom of page