top of page

Zásah - požár stavba Říčany

Dnes 27. ledna v 01:47 byl naší jednotce vyhlášen poplach. Vysláni jsme byli k požáru rozestavěné budovy do obce Říčany.

 

V době našeho příjezdu bylo celé okolí budovy zahaleno silným zakouřením z hořící izolace, která byla uskladněna uvnitř rozestavěného objektu. Z tohoto důvodu probíhal zásah v dýchací technice. Na místě jsme zasahovali společně s jednotkou profesionálních hasičů z Říčan. Pro lepší přehlednost na místě zásahu a nebezpečí pádu v objektu, jsme celý prostor osvětlili vozidlovým stožárem a přenosným PELI reflektorem.

Zpět na základnu jsme se vrátili lehce před 3:00.
39 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K požáru dřevěného domku do obce Kozojedy jsme byli povoláni s naší jednotkou. Jednalo se o požár chatky 3x5metrů. Zásah probíhal v dýchací technice. Po provedené lokalizaci jsme prováděli postupné ro

K požáru balíků slámy do obce Přehvozdí byla povolána naše jednotka v 22:49. Jednalo se o požár cca 10 balíků slámy, které jsme postupně za pomoci kopáčů rozhrabávali a pomocí vysokotlakého proudu h

26.října krátce po 20 hodině byl vyhlášen naší jednotce poplach. Ohlášen byl požár stodoly v obci Otice. Na místě zasahovalo mimo profesionální jednotku zde zasahovalo dalších 12 dobrovolných jednotek

bottom of page