Zásah - požár stavba Říčany

Dnes 27. ledna v 01:47 byl naší jednotce vyhlášen poplach. Vysláni jsme byli k požáru rozestavěné budovy do obce Říčany.

 

V době našeho příjezdu bylo celé okolí budovy zahaleno silným zakouřením z hořící izolace, která byla uskladněna uvnitř rozestavěného objektu. Z tohoto důvodu probíhal zásah v dýchací technice. Na místě jsme zasahovali společně s jednotkou profesionálních hasičů z Říčan. Pro lepší přehlednost na místě zásahu a nebezpečí pádu v objektu, jsme celý prostor osvětlili vozidlovým stožárem a přenosným PELI reflektorem.

Zpět na základnu jsme se vrátili lehce před 3:00.
39 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K další technické pomoci jsme dorazili těsně po půlnoci 30.6. do obce Babice. Jednalo se přívalovou vodu z pole, která protékala přes zahradu v době největšího přívalu. V době našeho příjezdu byla sit