Zásah - požár odpad

Dne 20.března 2022 vyjížděla naše jednotka k požáru odpadu u lesa mezi obcemi Štíhlice a Vyžlovka. Jednalo se o požár malého rozsahu, kde na místě již zasahovala jednotka HZS a tak nebylo naší pomoci potřeba.

13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Dnes 18.3.2022 byla naše jednotka vyslána k požáru střechy rodinného domu do obce Vyžlovka. Po příjezdu na místo jsme průzkumem zjistili, že se jedná o planý poplach a že kouř byl způsoben zkouškou ka

Dnes 16.března 2022 v 8:36 byl naší jednotce vyhlášen poplach na požár trafostanice v Říčanech. Po příjezdu na místo zásahu se ukázalo, že požár je již pod kontrolou jednotky HZS ze Říčan a tak jsme s

V neděli 13.3.2022 těsně před půlnocí byla naše jednotka vyslána k požáru dřeva a kompostéru v obci Mukařov. Na místě jsme byli 4 minuty po vyhlášení poplachu jednotce, což pomohlo v podchycení požáru