top of page

Zásah - požár Kostelec

V odpoledních hodinách 13.3.2022 byla naše jednotky povolána k požár travního porostu do Kostelce nad Černými Lesy. S ohledem na nepřístupnost příjezdu jsme na místě zasahovali pouze osádkou dopravního automobilu a společně s HZS a jednotkou z Kostelce byl požár zlikvidován.56 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K požáru dřevěného domku do obce Kozojedy jsme byli povoláni s naší jednotkou. Jednalo se o požár chatky 3x5metrů. Zásah probíhal v dýchací technice. Po provedené lokalizaci jsme prováděli postupné ro

K požáru balíků slámy do obce Přehvozdí byla povolána naše jednotka v 22:49. Jednalo se o požár cca 10 balíků slámy, které jsme postupně za pomoci kopáčů rozhrabávali a pomocí vysokotlakého proudu h

26.října krátce po 20 hodině byl vyhlášen naší jednotce poplach. Ohlášen byl požár stodoly v obci Otice. Na místě zasahovalo mimo profesionální jednotku zde zasahovalo dalších 12 dobrovolných jednotek

bottom of page