top of page

Zásah - požár Březí

Dne 10.3.2022 byla naše jednotka vyslána k požáru střechy do obce Březí.

 

Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že požár je pod kontrolou a počet sil a prostředků je dostatečný. Naše jednotka tedy byla velitelem zásahu odeslána zpět na základnu.

18 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

bottom of page