top of page

Zásah - planý poplach

Dnes 18.3.2022 byla naše jednotka vyslána k požáru střechy rodinného domu do obce Vyžlovka.

 

Po příjezdu na místo jsme průzkumem zjistili, že se jedná o planý poplach a že kouř byl způsoben zkouškou kanalizace pomocí studeného kouře. Bez další činnosti jsme se tedy vrátili zpět na základnu..

44 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ve čtvrtek 27. března krátce po jedné hodině ranní byla naše jednotka povolána k požáru lesa v obci Kozojedy. Cesta k místu zásahu byla značně komplikovaná a zejména její poslední část pro naši techni

Dnes v noci v 1:37, jsme byli vysláni k nahlášenému požáru o oblasti mukařovského kostela. Průzkumem širšího okolí i cest směrem na Babice se však ukázalo, že se naštěstí jednalo o planý poplach a tak

bottom of page