top of page

Valná hromada - aktualizace

Příští sobotu 15.1.2022 se uskuteční valná hromada SDH Mukařov od 15:00 hodin. S ohledem na aktuální nařízení Vlády ČR (Společenské akce · Covid Portál (gov.cz)), se valné hromady mohou zúčastnit pouze osoby očkované nebo osoby, které prodělaly nemoc v posledních 180 dnech. Očkování bude ověřeno při prezenci.

52 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V tomto příspěvku bychom chtěli zveřejnit plánované akce v prvním pololetí tohoto roku pro veřejnost. Mimo již proběhlý hasičský maškarní bál to budou tradiční čarodějnice 30. dubna 2023 u sokolovny a

Dnes v noci v 1:37, jsme byli vysláni k nahlášenému požáru o oblasti mukařovského kostela. Průzkumem širšího okolí i cest směrem na Babice se však ukázalo, že se naštěstí jednalo o planý poplach a tak

bottom of page