top of page

Poděkování

Tímto bychom chtěli poděkovat vedení hotelu SEN Senohraby od něhož jsme obdrželi zdarma dárkové poukazy na odpočinkový wellness pro členy našeho sboru a také poukazy jako ceny do tomboly okrskového plesu, který připravujeme na tuto sobotu 26.3.202. Jedná se o poukazy do zcela nově otevřeného saunového centra..

 

V saunovém světě Infinit SEN se nachází sedm druhů saun, ochlazovací jezírko, relaxační zóny, fresh bar a masérny. Centrum je zasazeno do čisté přírody mezi zámeckým hotelem a krásným lesem. Více informací se dozvíte na tomto odkazu Infinit Sen Senohraby

Ještě jednou děkujeme za poskytnuté služby.29 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

20.12.2023 PF 2024

Krásné prožití vánočních svátků, hodně zdraví štěstí a úspěchů v novém roce přejí hasiči z Mukařova.

bottom of page