top of page

Poděkování

Tímto bychom chtěli poděkovat vedení hotelu SEN Senohraby od něhož jsme obdrželi zdarma dárkové poukazy na odpočinkový wellness pro členy našeho sboru a také poukazy jako ceny do tomboly okrskového plesu, který připravujeme na tuto sobotu 26.3.202. Jedná se o poukazy do zcela nově otevřeného saunového centra..

 

V saunovém světě Infinit SEN se nachází sedm druhů saun, ochlazovací jezírko, relaxační zóny, fresh bar a masérny. Centrum je zasazeno do čisté přírody mezi zámeckým hotelem a krásným lesem. Více informací se dozvíte na tomto odkazu Infinit Sen Senohraby

Ještě jednou děkujeme za poskytnuté služby.29 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

12.4.2024 - Stáž na HZS Říčany

V sobotu 13. dubna jsme se s družstvem zúčastnili stáže na stanici profesionálních hasičů v Říčanech. Mimo prožití společného dnes, teoretické přípravy i praktického výcviku jsme s profesionály absolv

Comments


bottom of page