top of page

Oslavy 90.let založení

Náš sbor slaví v letošním roce 90 let od svého založení. Původně plánované oslavy na květen musely být přeloženy.

Nyní si Vás dovolujeme pozvat na nový termín a společné setkání které se uskuteční v sobotu dne 28.srpna 2021 na hřišti a v areálu hasičského domu. Připraven je bohatý program, který naleznete v přiložené pozvánce.

Těšíme se na viděnou.

SDH Mukařov83 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V sobotu 16.9.2023 jsme po několika letech obnovili praktický výcvik jednotek obcí okrsku č.5. Zázemí celého dne bylo u nás v Mukařově a jednotky postupně objížděli přilehlé obce, kde prakticky ověřov

První sobotu v září jsme se již tradičně zúčastnili Memoriálu Míly Dlabače v Tehovci. V letošním roce jsme postavili dva týmy. První tým z důvodu technické závady na stříkačce obsadil místo 10. a druh

První červnová sobota již tradičně patří v Mukařově dětem. Na zdejším fotbalovém hřišti jsme uspořádali další úspěšný ročník akce Dětský den s hasiči. Po covidové přestávce jsme měli čest přivítat neu

bottom of page