top of page

Memoriál Míly Dlabače - 5.9.2020

Aktualizováno: 28. 9. 2020

První sobotu v září jsme se již tradičně zúčastnili memoriálu v Tehovci. Letošní ročník byl spojen s oslavami 100 let od založení sboru. Soutěžilo se v tradičních disciplínách v požárním sportu a v raftování na rybníce. První část požární útok se nám letos povedla na výbornou a rovněž na raftech jsme ukázali, že to umíme. Celkově jsme tak obsadili první místo z 13 družstev mužů a měli z něj velikou radost.


42 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

O víkendu 14.-15.10.2023 se členové jednotky obce zúčastnili víkendového odborné přípravy. Cílem akce bylo proškolení zbývajících témat předepsaných Hasičským záchranným sborem pro rok 2023 a formou t

Stejně jako v letech minulých, navštívili jsme s naší technikou místní mateřskou školu. Dětem jsme ukázali veškeré vybavení, zodpověděli zvídavé otázky a zpestřili jsme jim tak běžné školní dny.

bottom of page