top of page

Memoriál Míly Dlabače - 5.9.2020

Aktualizováno: 28. 9. 2020

První sobotu v září jsme se již tradičně zúčastnili memoriálu v Tehovci. Letošní ročník byl spojen s oslavami 100 let od založení sboru. Soutěžilo se v tradičních disciplínách v požárním sportu a v raftování na rybníce. První část požární útok se nám letos povedla na výbornou a rovněž na raftech jsme ukázali, že to umíme. Celkově jsme tak obsadili první místo z 13 družstev mužů a měli z něj velikou radost.


43 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

12.4.2024 - Stáž na HZS Říčany

V sobotu 13. dubna jsme se s družstvem zúčastnili stáže na stanici profesionálních hasičů v Říčanech. Mimo prožití společného dnes, teoretické přípravy i praktického výcviku jsme s profesionály absolv

Comentários


bottom of page