top of page

8.3.2023 Požár Škvorec

K požáru pole s ozdobnicí obrovskou byla vyslána naše jednotka do obce Škvorec. Požár se díky silnému větru rychle šířil a k jeho likvidaci mimo výrazného úsilí zasahujících jednotek přispělo i využití sekacího kombajnu majitele pole, kterým byly vytvořeny bezpečnostní proluky a snížilo se tak riziko dalšího šíření.

Více informací např. zde

Obrazem: Noční požár u Škvorce zničil pole s porostem ozdobné traviny - Pražský deník (denik.cz)

31 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K požáru dřevěného domku do obce Kozojedy jsme byli povoláni s naší jednotkou. Jednalo se o požár chatky 3x5metrů. Zásah probíhal v dýchací technice. Po provedené lokalizaci jsme prováděli postupné ro

K požáru balíků slámy do obce Přehvozdí byla povolána naše jednotka v 22:49. Jednalo se o požár cca 10 balíků slámy, které jsme postupně za pomoci kopáčů rozhrabávali a pomocí vysokotlakého proudu h

26.října krátce po 20 hodině byl vyhlášen naší jednotce poplach. Ohlášen byl požár stodoly v obci Otice. Na místě zasahovalo mimo profesionální jednotku zde zasahovalo dalších 12 dobrovolných jednotek

bottom of page