top of page

8.3.2023 Požár Škvorec

K požáru pole s ozdobnicí obrovskou byla vyslána naše jednotka do obce Škvorec. Požár se díky silnému větru rychle šířil a k jeho likvidaci mimo výrazného úsilí zasahujících jednotek přispělo i využití sekacího kombajnu majitele pole, kterým byly vytvořeny bezpečnostní proluky a snížilo se tak riziko dalšího šíření.

Více informací např. zde

Obrazem: Noční požár u Škvorce zničil pole s porostem ozdobné traviny - Pražský deník (denik.cz)

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Dnes v noci v 1:37, jsme byli vysláni k nahlášenému požáru o oblasti mukařovského kostela. Průzkumem širšího okolí i cest směrem na Babice se však ukázalo, že se naštěstí jednalo o planý poplach a tak

K pátrání po pohřešovaném 6ti letém chlapci jsme byli povoláni do ulice K dubině v Mukařově.

bottom of page