top of page

5.6.2023 Jaký byl dětský den

První červnová sobota již tradičně patří v Mukařově dětem. Na zdejším fotbalovém hřišti jsme uspořádali další úspěšný ročník akce Dětský den s hasiči. Po covidové přestávce jsme měli čest přivítat neuvěřitelných 300 dětí a jejich doprovod. Děti se zapojily do 12 soutěžních disciplín, Po jejich absolvování získaly drobný upomínkový dárek a něco na zub.

Cílem akce je, aby se děti nejen pobavily, ale také se něco nového se dověděly. Z tohoto důvodu zajišťujeme ukázky tradiční hasičské a komunální techniky, nově jsme rozšířily techniku i o zemědělské stroje – v našem případě traktory. Děti si rovněž osahaly vybavení složek integrovaného záchranného systému ČR.

Kromě tradičního párku v rohlíku a populární palačinky si děti mohly užít i dovádění na skákacím hradu ve tvaru hasičského auta. Na závěr Dětského dne s hasiči nesměla chybět ani populární pěnová show. Ta se opravdu neomrzí a děti si ji užívaly plnými doušky.

Dovolte, abych poděkoval všem našim členů, sponzorů, přátelům a fanouškům našeho sboru, za čas a podporu, kterou nám dlouhodobě poskytujete. Vzpomínky dětí, rozzářené oči a radost na jejich tváří jsou tou nejlepší motivací do dalších ročníků. Děkujeme za podporu.

Petr Doležel, hospodář sboru SDH Mukařov

12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

Comentários


bottom of page