top of page

27.3.2023 Požár les Kozojedy

Ve čtvrtek 27. března krátce po jedné hodině ranní byla naše jednotka povolána k požáru lesa v obci Kozojedy.

 

Cesta k místu zásahu byla značně komplikovaná a zejména její poslední část pro naši techniku nedostupná. Zásah zde probíhal již od 19té hodiny předchozího dne a tak nehrozilo jeho okamžité šíření dál. Z důvodu nedostupnosti a po dohodě s velitelem zásahu jsme se vrátili zpět na základnu bez další činnosti a na místo byla povolána odpovídající technika s větší průjezdností.

36 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

11.3.2023 Požár Babice

V pondělí ve večerních hodinách jsme byli povoláni k nahlášenému požáru mezi obcemi Babice a Doubek. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dohořívající hromadu páleného klestí pravděpodob

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

Comments


bottom of page