top of page

27.3.2023 Požár les Kozojedy

Ve čtvrtek 27. března krátce po jedné hodině ranní byla naše jednotka povolána k požáru lesa v obci Kozojedy.

 

Cesta k místu zásahu byla značně komplikovaná a zejména její poslední část pro naši techniku nedostupná. Zásah zde probíhal již od 19té hodiny předchozího dne a tak nehrozilo jeho okamžité šíření dál. Z důvodu nedostupnosti a po dohodě s velitelem zásahu jsme se vrátili zpět na základnu bez další činnosti a na místo byla povolána odpovídající technika s větší průjezdností.

35 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K požáru dřevěného domku do obce Kozojedy jsme byli povoláni s naší jednotkou. Jednalo se o požár chatky 3x5metrů. Zásah probíhal v dýchací technice. Po provedené lokalizaci jsme prováděli postupné ro

K požáru balíků slámy do obce Přehvozdí byla povolána naše jednotka v 22:49. Jednalo se o požár cca 10 balíků slámy, které jsme postupně za pomoci kopáčů rozhrabávali a pomocí vysokotlakého proudu h

26.října krátce po 20 hodině byl vyhlášen naší jednotce poplach. Ohlášen byl požár stodoly v obci Otice. Na místě zasahovalo mimo profesionální jednotku zde zasahovalo dalších 12 dobrovolných jednotek

bottom of page