top of page

27.3.2023 Požár les Kozojedy

Ve čtvrtek 27. března krátce po jedné hodině ranní byla naše jednotka povolána k požáru lesa v obci Kozojedy.

 

Cesta k místu zásahu byla značně komplikovaná a zejména její poslední část pro naši techniku nedostupná. Zásah zde probíhal již od 19té hodiny předchozího dne a tak nehrozilo jeho okamžité šíření dál. Z důvodu nedostupnosti a po dohodě s velitelem zásahu jsme se vrátili zpět na základnu bez další činnosti a na místo byla povolána odpovídající technika s větší průjezdností.

17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Dnes v noci v 1:37, jsme byli vysláni k nahlášenému požáru o oblasti mukařovského kostela. Průzkumem širšího okolí i cest směrem na Babice se však ukázalo, že se naštěstí jednalo o planý poplach a tak

bottom of page