top of page

26.9.2021 - Orientační běh

Dne 26.9. jsem absolvovali soutěž v Třemblatech, tzv. orienťák nanečisto před samotným závodem požární všestrannosti. Mimo jiné zde byla disciplína v odhadu jednoho metru či jedné minuty. Místo střelby vzduchovkou se házely šipky na terč. Zbytek byl klasika jako na ZPV. Složili jsme na soutěž dvě hlídky do družstav starších a byli za to rádi, neb termín korigoval s prodlouženým volnem a většina dětí byla pryč. A po velmi aktivním tréninku se dostavil výsledek – první hlídka skončila na 6. místě a druhá hlídka skončila na bedně s medailí za 1. místo! Gratulujeme! 😊22 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

13.-14.5.2023 - Soutěž MH Plamen

O víkendu 13.-14.května 2023 probíhala na stadionu v nedalekých Čelákovicích soutěž družstev mladých hasičů v hasičských disciplínách. Náš spolek reprezentovalo družstvo mladších dětí.

Kommentare


bottom of page