top of page

25.9.2021 - Zásah Kozojedy

Dnes byla naše jednotka povolána k nahlášenému požáru trafostanice do obce Kozojedy.

 

Po příjezdu na místo zásahu zde již zasahovala jednotka HZS. Nejednalo se o trafostanici, ale o rozvodnou skříň v RD. S ohledem na dostatek sil a prostředků na místě události bylo velitelem zásahu rozhodnuto o našem návratu bez další činnosti zpět na základnu.

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K požáru dřevěného domku do obce Kozojedy jsme byli povoláni s naší jednotkou. Jednalo se o požár chatky 3x5metrů. Zásah probíhal v dýchací technice. Po provedené lokalizaci jsme prováděli postupné ro

K požáru balíků slámy do obce Přehvozdí byla povolána naše jednotka v 22:49. Jednalo se o požár cca 10 balíků slámy, které jsme postupně za pomoci kopáčů rozhrabávali a pomocí vysokotlakého proudu h

26.října krátce po 20 hodině byl vyhlášen naší jednotce poplach. Ohlášen byl požár stodoly v obci Otice. Na místě zasahovalo mimo profesionální jednotku zde zasahovalo dalších 12 dobrovolných jednotek

bottom of page