25.9.2021 - Zásah Kozojedy

Dnes byla naše jednotka povolána k nahlášenému požáru trafostanice do obce Kozojedy.

 

Po příjezdu na místo zásahu zde již zasahovala jednotka HZS. Nejednalo se o trafostanici, ale o rozvodnou skříň v RD. S ohledem na dostatek sil a prostředků na místě události bylo velitelem zásahu rozhodnuto o našem návratu bez další činnosti zpět na základnu.

20 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Dne 20.března 2022 vyjížděla naše jednotka k požáru odpadu u lesa mezi obcemi Štíhlice a Vyžlovka. Jednalo se o požár malého rozsahu, kde na místě již zasahovala jednotka HZS a tak nebylo naší pomoci

Dnes 18.3.2022 byla naše jednotka vyslána k požáru střechy rodinného domu do obce Vyžlovka. Po příjezdu na místo jsme průzkumem zjistili, že se jedná o planý poplach a že kouř byl způsoben zkouškou ka

Dnes 16.března 2022 v 8:36 byl naší jednotce vyhlášen poplach na požár trafostanice v Říčanech. Po příjezdu na místo zásahu se ukázalo, že požár je již pod kontrolou jednotky HZS ze Říčan a tak jsme s