top of page

25.9.2021 - Zásah Kozojedy

Dnes byla naše jednotka povolána k nahlášenému požáru trafostanice do obce Kozojedy.

 

Po příjezdu na místo zásahu zde již zasahovala jednotka HZS. Nejednalo se o trafostanici, ale o rozvodnou skříň v RD. S ohledem na dostatek sil a prostředků na místě události bylo velitelem zásahu rozhodnuto o našem návratu bez další činnosti zpět na základnu.

21 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

11.3.2023 Požár Babice

V pondělí ve večerních hodinách jsme byli povoláni k nahlášenému požáru mezi obcemi Babice a Doubek. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dohořívající hromadu páleného klestí pravděpodob

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

Comments


bottom of page