top of page

23.12.2023 - Technická pomoc

K požáru stromu od elektrického vedení, později pře klasifikovaného jako monitoring stavu jsme byli vysláni do Mukařova ulice Vysoké.

 

Zde z důvodu vzrostlých stromů do elektrického vedení a vysoké vlhkosti docházelo ke zkratům na el. vedení. Událost byla nahlášena na ČEZ a s ohledem na obrovské množství událostí a nehrozící další nebezpečí bylo místo předáno s poučením majiteli pozemku. O další likvidaci se postaral ČEZ v následujícím dnu.

4 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

Comments


bottom of page