top of page

23.12.2023 -Sportovní hala

Aktualizováno: 28. 12. 2023

Den před štědrým dnem jsme na žádost starostky obce zajišťovali celé odpoledne až do večerních hodin odstraňování sněhu z nafukovací sportovní haly u školy.

 

Během této činnosti jsme byli několikrát odvoláni operačním střediskem k jiným událostem, ale na sportovní hale jsme stále střídali členy, abychom vše zvládnuli do setmění, což se nakonec nepovedlo a domů jsme se vrátili až okolo 19:00. S ohledem na množství sněhu a složitost jeho odklízení se jednalo o velmi náročnou činnost, kterou jsme všichni měli rádi za sebou.
17 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

11.3.2023 Požár Babice

V pondělí ve večerních hodinách jsme byli povoláni k nahlášenému požáru mezi obcemi Babice a Doubek. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dohořívající hromadu páleného klestí pravděpodob

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

Comentários


bottom of page