top of page

22.12.2023 -Technická pomoc

K odstranění padlého stromu přes komunikaci v obci Srbín byla naše jednotka vyslána v 23:25. V tomto období napadnulo v naší obci mnoho mokrého těžkého stromu a tím začalo pro naši jednotku období častých výjezdů. Strom jsme pořezali a silnici zprůjezdnili.
8 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

bottom of page