top of page

06.11.2023 Požár balíků slámy

K požáru balíků slámy do obce Přehvozdí byla povolána naše jednotka v 22:49.

 

Jednalo se o požár cca 10 balíků slámy, které jsme postupně za pomoci kopáčů rozhrabávali a pomocí vysokotlakého proudu hasili. NA místě jsme zasahovali společně s HZS Český Brod a jednotkou z Kostelce n.Č.L. Zároveň jsme zajišťovali kyvadlovou dopravu vody z Kostelce na místo požáru. Zpět jsme se vrátili krátce před 00.30.

6 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

K požáru dřevěného domku do obce Kozojedy jsme byli povoláni s naší jednotkou. Jednalo se o požár chatky 3x5metrů. Zásah probíhal v dýchací technice. Po provedené lokalizaci jsme prováděli postupné ro

26.října krátce po 20 hodině byl vyhlášen naší jednotce poplach. Ohlášen byl požár stodoly v obci Otice. Na místě zasahovalo mimo profesionální jednotku zde zasahovalo dalších 12 dobrovolných jednotek

Ve středu 25.10.2023 krátce před 17 hodinou byla naše jednotka povolána k požáru RD do Říčan. Hlášen byl požár a informace o dětech nacházejících se na balkoně. Více informací je možné najít zde: Při

bottom of page