top of page

06.11.2023 Požár balíků slámy

K požáru balíků slámy do obce Přehvozdí byla povolána naše jednotka v 22:49.

 

Jednalo se o požár cca 10 balíků slámy, které jsme postupně za pomoci kopáčů rozhrabávali a pomocí vysokotlakého proudu hasili. NA místě jsme zasahovali společně s HZS Český Brod a jednotkou z Kostelce n.Č.L. Zároveň jsme zajišťovali kyvadlovou dopravu vody z Kostelce na místo požáru. Zpět jsme se vrátili krátce před 00.30.

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

11.3.2023 Požár Babice

V pondělí ve večerních hodinách jsme byli povoláni k nahlášenému požáru mezi obcemi Babice a Doubek. Po příjezdu na místo jsme zjistili, že se jedná o dohořívající hromadu páleného klestí pravděpodob

7.1.2024 Požár Kostelec nad Č.L

V podvečer 7.1.2024 jsme byli povoláni k požáru střechy rodinného domu do Kostelce. Zásah probíhal v dýchací technice. Naše činnost spočívala v rozebírání střešního pláště a hašení vysokotlakým proude

24.12.2023 Technická pomoc čerpání

V 17:06 byla naše jednotka opět povolána k čerpání zatopeného sklepa do obce Srbín. Ve sklepě byla voda již od rána a probíhalo zde čerpání vlastními čerpadly majitele nemovitosti. Stav si tedy nevyža

Comments


bottom of page