top of page

Čarodějnice 2022

A je to za námi. Po dvouleté odmlce, kdy jsme se nemohli společně potkávat, se podařilo připravit a zajistit průběh Filipojakubské noci v naší obci.

 

Vše bylo zahájeno průvodem malých čarodějů a čarodějnic, kterých se před hasičárnu slétlo více jak osmdesát. Průvod dorazil na místo pálení ohně, kde byly dětem předány diplomy a sladká odměna. Mimo to na děti čekaly na hřišti různé různé soutěže připravené KKC v Mukařově. Chybět nemohlo ani občerstvení pro všechny přítomné. Krátce před šestou hodinou večerní byla vztyčena májka a poté už za doprovodu hudby nastala volná zábava. Účast byla veliké a poslední návštěvníci se rozcházeli ke svým domovům po třetí hodině ranní. Pro nás hasiče to však nekončí, již nyní pilně připravujeme blížící se Velký dětský den s Hasiči, který se bude konat 11. červan na místním hřišti od 14:00. Těšíme se zase na viděnou.

27 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

V sobotu 16.9.2023 jsme po několika letech obnovili praktický výcvik jednotek obcí okrsku č.5. Zázemí celého dne bylo u nás v Mukařově a jednotky postupně objížděli přilehlé obce, kde prakticky ověřov

První sobotu v září jsme se již tradičně zúčastnili Memoriálu Míly Dlabače v Tehovci. V letošním roce jsme postavili dva týmy. První tým z důvodu technické závady na stříkačce obsadil místo 10. a druh

První červnová sobota již tradičně patří v Mukařově dětem. Na zdejším fotbalovém hřišti jsme uspořádali další úspěšný ročník akce Dětský den s hasiči. Po covidové přestávce jsme měli čest přivítat neu

bottom of page